WITAJ!

Mam na imię Iwona. Jestem taką samą kobietą jak ty. Z podobnymi problemami i wyzwaniami. Chciałabym opowiedzieć Ci nieco o sobie i jak to się stało, że schudłam już grubo ponad 24 kg.

Mam nadzieje,  że przyłączysz się do mnie w tej walce o odrobinę szczęścia, na które przecież obie zasługujemy!

CZY MOJA POMOC JEST DLA CIEBIE?

Odpowiedz sobie na poniższe pytania. Jeśli choć na jedno odpowiesz twierdząco, to zapraszam cię do kontaktu ze mną.

CHCESZ SCHUDNĄĆ?

CHCESZ POCZUĆ SIĘ LEPIEJ?

CHCESZ CZUĆ SIĘ ATRAKCYJNA?

CHCESZ SIĘ ZMIEŚCIĆ W EKSTRA UBRANIA?

Jeśli masz wątpliwości!

Nie jestem dietetykiem ani nie kształciłam się w tym kierunku… choć co prawda kończyłam szkołę gastronomiczną. Jestem kobietą taką jak ty. Dlatego chcę Ci pomóc i pokazać rozwiązanie, które pomogło mnie, mojej córce, synowi i dziesiątkom kobiet i mężczyzn, które razem ze mną podjęły się wyzwania o lepsze samopoczucie, o utratę nadmiaru kilogramów i o odrobine szczęścia, które Ci się należy.

Jedyne do czego Cię zachęcam to do umówienia się ze mną na rozmowę. Chcę poznać Twoją historię. Pomagam tylko osobom, które są pewne tego, że chcą coś zmienić. Sama rozmowa Cię do niczego nie zobowiązuje. A ja chciałabym cię zapewnić, że nie sprzedaję tu jakiejś diety cud. Pokazuje Ci pewne rozwiązanie, które działa. Po wielu latach szukania i stosowania różnych diet, które były mniej lub bardziej skuteczne – znalazłam nowy sposób odżywiania, który działa. Bez głodu, bez wyrzeczeń. Wszystko czego potrzebuję kupuje w popularnych dyskontach czy w lokalnym spożywczaku i prosto od producenta. I jest to sposób odżywiania, którego nigdy nie będziesz chciała porzucić.

Obejrzyj najpierw prawdziwe historie kobiet i mężczyzn, które zgodziły się podzielić z Tobą, swoim szczęściem. To są prawdziwe historie, a nie takie jak w Telezakupach. Tu masz prawdziwe problemy i dylematy z którymi udało się im zwyciężyć. Ty też możesz osiągnąć swój cel.

PRAWDZIWE HISTORIE

IWONKA - 17 KG

To ona podzieliła się ze mną swoją historia i pomogła mi znowu poczuć szczęście!

GRAŻYNKA -12 KG

Pomagam Grażynce od kilku miesięcy. Teraz ona pomaga mi pomóc innym dziewczynom schudnąć.

AGNIESZKA -10KG

Po pierwszym miesiącu w programie straciła 8 kg a do tego nabrała mnóstwo pozytywnej energii. Zobacz jej wideo.

Czy to kolejna dieta?

Po wielu latach szukania i stosowania różnych diet, które były mniej lub bardziej skuteczne – znalazłam nowy sposób odżywiania. Bez głodu. Bez wyrzeczeń. To czego potrzebuję, mogę kupić w  popularnych dyskontach,  lokalnym spożywczaku oraz prosto od producenta. Cały program opiera się w 100% na naturalnym, zdrowym odżywianiu.

To jest sposób odżywiania, którego nie będziesz chciała porzucić.


Gdy zdecydujesz się odmienić swoje życie – napisz do mnie 🙂

NAPISZ DO MNIE!

Możesz napisać również bezpośrednio na Facebook'u